Nafukovací bazény

Nafukovací bazény

zobrazit kompletní nabídku

Samonosné nafukovací bazény mají pevné vinylové dno, které zabraňuje nechtěnému poškození bazénu ostrými předměty, jeho montáž je velmi jednoduchá. Stačí nafouknout horní lem po obvodu a pak už můžete začít s napouštěním vody - bazén se se stoupající hladinoudoslova sám postaví. Ve stěnách jsou připravené otvory k zavedení filtrace. Tento typ bazénů se vyznačuje především svým měkkým povrchem, o který se neporaníte ani vy ani vaše děti, o horní lem se naopak můžete pohodlně opřít. Nejde ale o žádnou hračku, některé z nafukovacích bazénů pojmou až 11 600 litrů vody! Oblíbenost těchto bazénů spočívá kromě snadné instalace a údržby také v tom, že je po sezóně můžete bez potíží uskladnit a nemusíte řešit problém složitého zazimování.

Právě probíhají akce na nafukovací bazény. Levné nafukovací bazény pro děti pořídíte za příznivé ceny, takže se už nemusíte v horkých dnech vypravovat na koupaliště, kamarádi vašich dětí mohou naopak přijít k vám. Samonosné nafukovací bazény patří mezi nejprodávanější bazény. Jejich předností je nízká cena, rychlá montáž a snadná údržba. Stačí jen připravit vhodné rovné místo, odstranit ostré předměty, které by mohly bazén protrhnout, nafouknout horní límec a napustit vodou. Stoupající voda bazén sama postaví. Nafukovací bazény se rychle prohřívají, slunce zahřívá celou plochu bazénu. U nafukovacího bazénu musíme počítat s jeho omezenou životností, jednou dojde k jeho opotřebení a bude třeba pořídit bazén nový.

Nafukovací bazény nabízíme v různých provedeních a velikostech, od dětských bazénů pro nejmenší až po velké bazény pro celou rodinu. Můžete si vybrat tvar – oválný, obdélníkový nebo kruhový bazén.

zobrazit kompletní nabídku