Vířivé bazény

Vířivé bazény

zobrazit kompletní nabídku

Relaxační bazén s vířivkou vám pomůže řešit řadu zdravotních problémů. Máte fyzicky namáhavou práci, sedíte celý den u počítače, bolí vás záda, klouby, trpíte bolestmi hlavy? Všechny tyto problémy dokáže vířivý bazén zmírnit. Vířivý bazén s vyhříváním umožňuje relaxaci celého těla, dochází k povolení svalového napětí, postupně se zbavíte starostí a stresu. Teplá voda má tendenci mírnit rychlost tělesných procesů, zpomalovat aktivitu vnitřních orgánů. Bublající voda nadnáší a zmenšuje gravitaci. Vířivka stimuluje citlivost receptorů na kůži a zlepšuje její prokrvení.

Masážní účinek vířivých van společně s horkou vodou přináší namoženým a napjatým svalům možnost dokonalé relaxace a stimuluje tvorbu endorfinů, které tlumí bolest. Když jste ponořeni ve vířivém bazénu, vaše váha je vodou podstatně redukována, což působí relaxačně na vaše klouby, svaly a především zádové svaly.

Pokud nechcete investovat do klasické velké vířivky, můžete se rozhodnout pro nafukovací vířivý bazén. Nafukovací vířivý bazén vám poskytne prakticky stejný komfort jako tradiční masážní bazén. Výhodou je mobilnost vířivého bazénu. V létě si ho můžete postavit na zahradě, na chatě nebo na terase, v zimě zase pomůže vytvořit soukromé wellness ve vnitřních prostorách.

zobrazit kompletní nabídku